Jump to content

Salim

 Admin CS:GO MIRAGE
 • Content Count

  71
 • Wpisy

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  3d 12h 10m 55s

Posts posted by Salim


 1. Jestem na nie

  -strasznie ludzi mutem nie mając do tego uprawnień

  -wyzywanie graczy gdy ktoś jest lepszy od Ciebie

  -szybko się podpalasz  przez co twoja ocena nie zawsze może być subiektywna 

  -nie spełniasz wymagania posiadania przynajmniej rok konta steam 

  • Like 1

 2. Faktycznie ostatni ban  był dość dziwny i nie spodziewałem się takiej reakcji również z adminem @Katarzynaa bo ban  został nałożony tuż po opuszczeniu gracza z serwera  ( czego się nie spodziewałem) ale większość jego sytuacji i braku ub  do tej pory świadczyła o jego winie. Co do reszty znam doskonale tarytifakor banow ale jeśli grasz po upomnieniu   binduje  na say  .ez 8x z pełna premedytacja to ban  1h nie jest adekwatny do jego  wystepku  bo zdarzają się godziny gdzie nie ma kontroli nad serwerem w postaci dostępnego admina. Z resztą nakadajc po raz enty muta  na kolejną godzinę graczowi który nie rozumie regulaminu jest bezcelowe. Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział lepiej leczyć niż zapobiegać. Tak jak napisałem we wcześniejszym poście jeśli moje sprawowanie nad serwerwm jest niedopowiednie z żalem składam rezygnację.

  @Roti śmieszne nie śmieszne bo regulamin wszystkich obowiązuje nie ma wyjątków nie ważne jaka rolę pelnisz.  Tak samo ta skarga jest dla mnie bezcelowe gdyż admin popełnił wykroczenie za co został ukarany. Mylisz że po każdej mapie kręcą po 50+ fragow  i pisząc ez miałbym zwolennikow? No raczej nie. 

   

  Pozdrawiam Sal im 

  • Like 2

 3. To ma być skarga czy prywatne porachunki? Drugi raz pod rząd w swojej skardze próbujesz napisać post wybielajac  twoja osobę. Twoje "xD" ma miejsce tylko i wyłącznie  tutaj na forum. Myslisz ze szukalbym zwady dla fanu tym bardziej z administracja bo nie mam nic innego do roboty? Mefiu z całym szacunkiem do Twojego wkładu pracy w sieć serwerowo ale jak mam współpracować z osobą malo wiarygodna i za przeproszeniem probujaca  "lizać dupe" wyżej postawionym osoba od niego to możesz przyjac  ten post jako regyznacja ze  stanowiska Admina OM. 

  • Like 1
  • Nie lubię! 3

 4. Po pierwsze nie było żadnej zaczepki z mojej strony bo z każdym adminem czy to graczem próbuje utrzymać przyjacielskie stosunki, tak samo było i w tym przypadku. Moja wiadomość do Ciebie brzmiała "ale bronisz tego A ;D" na co od razu odpowiedziałeś "że chuj cie to i es?"  Rzadko widuje Cię na serwerze i widząc tekst "siemka desperacie" liczyłem na pozytywne stosunki bo w końcu jesteśmy grupą adminów która chyba powinna się wspierać? Co do dalszej konwersacji z Tobą zapytałem się Ciebie czy chcesz ochłoną na co odpowiedziałeś, że tak.  Świadkami całego zdarzenia są @Szymek i żeby nie było że znowu o nim tylko mowa to również była admin @♥ANia♥ . Jak już tak bardzo lubisz dodawać paragrafy to mam tutaj jeden dla Ciebie:

   

  &4. Admin

  Stosuj się do regulaminu ogólnego serwerów oraz do regulaminu forum.

   

  Reasumując całe zdarzenie my jako społeczność adminów próbujemy nawiązać jakieś "więzi" z adminem @Sebi0oo na które dostajemy agresję z jego strony.

   

  Pozdrawiam Salim

   

  • Like 1
  • Haha 1

 5. Post pod postem (+1).

  Ponawiam temat bo minęło trochę czasu a propozycja dalej nie rozpatrzona. Chciałem tylko dodać że duża ilość graczy zaczyna dopytywac się o ten posmiertny  mikrofon. 

  • Like 1
×
×
 • Create New...

Important Information