Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/02/2020 in all areas

 1. 6 points
  Jestem Aktywny Na Serwerach i chce dostać Moderatora ponieważ jestem Bardzo aktywny a jest ostatnio bardzo duży problem z cheater'ami
 2. 6 points
  Jeśli można. 4. Obrażanie graczy, administracji ->Upomnienie -> Mute do 24h -> Ban do 7 dni To nadal nie pozwala na 2880 minut mute. A slapując bez powodu łamiesz regulamin. Skoro "nie rozumiesz problemu", to nie rozumiesz regulaminu.
 3. 5 points
  Kilka moich graficzek: Dziękuje za obejrzenie
 4. 4 points
  To może zaczniemy od tego, że najzwyklej (@Kocur) działasz na szkodę serwera.. Jak już tak chętnie poruszasz temat 4 liter, to aż żal mi dupę ściska, że masz w nich regulamin... Jesteś tylko człowiekiem? A ja sądzę, że zwykły człowiek to zwykły gracz, który chce siedzieć na serwerze w przyjemnej atmosferze, i nie chce być zniechęcany do pisania podania czy też grania na serwerze. Ty jesteś tylko ADMINEM! Masz dawać przykład graczom, masz być pomocny, kulturalny, obeznany w regulaminie i ogarnięty. Ktoś ogarnięty nie popełnia tych samych błędów 2 razy na pół doby. Jak widać @mefiuw poprzedniej skardze wspomniał, że następnym razem będzie ostrzeżenie... No Twoim niefartem jest to, że ja sprawdzam skargę jeszcze przed nim.. Z dniem dzisiejszym zostajesz pozbawiony uprawnień admina serwera AWP, a na serwerze Areny #2 uprawnień nie otrzymasz. Dla jasności, nikt nie jest idealny, ale angażując się w sprawy serwera jako admin, regulamin przede wszystkim dotyczy CIEBIE! Degradacja. @mefiuzabierz uprawnienia.
 5. 4 points
  @Kocur Masz dowody czarno na białym poza tym wszystko jest na demku a ty się jeszcze starasz bronic no beka. Nie mogłeś słyszeć ze ktoś puszcza bindy, bo nie było czegoś takiego (widze, że u ciebie z czytaniem na zrozumienie jest źle i to bardzo) @Roti jasno pisze, że gość spamił na czacie co chwile "oj tak byczq +1" Ciągle szukanie zaczepki? Przecież to ty sam zacząłeś dziś obrażać rotiego od debili jebanych xDD
 6. 4 points
 7. 4 points
  faktycznie nagięłam regulamin i jestem tego świadoma, rzadko to robię bo zawsze byłam dla graczy miłą osobą, dawałam krótkie mute, a czasem kończyło się na samych upomnieniach, starałam się być wyrozumiała i empatyczna, ale wracając do tego długiego mute to dałam go ze względu na to jak ta osoba bez mutacji zwróciła się do mnie i jak zareagowali na to gracze, a zareagowali śmiejąc się i uważając to za zabawne... przykro mi z powodu że mój mute okazał się być gorszy niż to że ta osoba potraktowała mnie jak dziwkę... co jest bardzo częste, ale i tak staram się to olewać bo za niesmaczne teksty w kierunku kobiet nie ma punktu w regulaminie. Jest to też powodem dla którego coraz częściej pisze na chacie i nie używam mikrofonu bo poprostu mam dość takich tekstów, chciałabym żebyś postawił się w mojej sytuacji i to zrozumiał. Natomiast jeśli chodzi o slapy to chciałam oznajmić że jestem świadoma tego że złamałam regulamin, ale żaden gracz na tym nie ucierpiał i nie miał ucierpieć... chciałam trochę sie pobawić w grze komputerowej z kolegą, ale nie pomyślałam że będzie to komuś aż tak przeszkadzać. Na końcu chciałam dodać że przepraszam za moją wcześniejszą odpowiedź na tą skargę, w swoim usprawiedliwieniu mogę powiedzieć że byłam zdenerwowana, ponieważ nie dość, że mam problemy w domu to jeszcze w grze, która jest moją ucieczką. Twoją skarge sama potraktuje jako nauczkę, dziękuję i jeszcze raz przepraszam.
 8. 3 points
  tacy debile DanieloS i Turek oscamowali mnie na lacznie 11k kredytow zrob cos z nimi
 9. 3 points
 10. 3 points
  4:20 - typ dostaje mute 60 minut w sumie może nawet zbyt surowo bo przeprosił, ale przeprosił bo ma stulejke i usłyszał, że zwyzywał dziewczynę so... I TEGO TYPU MUTE JEST OSTRZEŻENIEM 4:50 - JM czy jak mu tam dostaje 30 minut mute za obrażanie na chacie/ez jak kto woli, bo nie zwyzywał aż tak DRUGIE OSTRZEŻENIE DLA WSZYSTKICH NA SERWERZE 6:40 - Jazzy dostaje 7 dni bo zwyzywał po starych chwilę potem - za napisanie "Twój [stary] wyszedł po mleko" i wcześniejsze wyzywanie czy tam pisanie ez wszystko łącznie za bycie toxic Xayoo dostaje 7 dni mute, "sensu to nie ma twoje życie" itp. Poleciały 2 mute za obrażanie. Jeszcze raz to powtórzę i to chyba trzeba na serwerze na każdej mapie wyryć w txt: nikt nie będzie cie upominał z nicku i łaskawie prosił, żebyś nikogo nie wyzywał. Nie płacz, bo dostałeś mute i ciesz się że nie bana. Dostałeś mute tylko dlatego, że właśnie odpowiedziałeś na zaczepkę, jak 3-latek, a to on zaczął wyzywać po rodzicach i ciesz się, że w ogóle ci rozpisałem to demko bo na innym serwerze byście obaj dostali na 2 tygodnie bana za wyzywanie po rodzicach. Ogólnie na tym demku jest coś zlagowane (albo to tylko u mnie) i tam nie słychać tego jednego wyzwiska, w razie czego @Doma była na serwerze to może potwierdzić zresztą tu nie ma czego potwierdzać. Na koniec - chłopie nawet nie podałeś faktycznego nicku na jakim wtedy grałeś na serwerze weź się ogarnij. Jakbyś nie zauważył to nikt mu nie odpowiedział i nikt normalny nie zniża się do tego poziomu i naprawdę ciesz się, że masz tylko mute, bo tak naprawdę po takim odwołaniu i płaczu chętnie bym ci jednak wlepił bana bo to znaczy, że nie jesteś normalnym graczem, który potrafi zrozumieć regulamin i grę na serwerze i jakieś najprostsze komunikaty. Naprawdę jeśli dla ciebie 2 muty za obrażanie to nie jest wystarczające ostrzeżenie to może po prostu nie graj na serwerze, bo nie potrafisz zachować kultury i tyle. Weźcie się ogarnijcie z tymi ostrzeżeniami, bo to już się robi nudne rozpisywanie waszych żenujących demek i tego poziomu. No sorry ale ile można... Ok - jeśli ta kara jest niezgodna z taryfikatorem to się zgadzam. W takim razie zamieńmy ci tego mute na bana, takiego jak dostał ten pierwszy - pasuje ci? Szczególnie, że wcześniej widać, że już byłeś toxic. No mi by nie pasowało, ale ok i ja bym się cieszył, że nie dostałem bana. PS: wszyscy dostają takie same bany i muty od ponad miesiąca i tak dziwnie nagle teraz wszyscy piszą odwołania, skargi że nie dostali upomnienia? No dziwny zbieg okoliczności i szybko ci się przypomniało o tym mucie po 3 dniach co nie....
 11. 3 points
  1. Nick oskarżyciela: Roti2. Nick oskarżonego: Kocur3. Mapa, na której doszło do zdarzenia: am_redline_mini_skill-____Skill (ta sama mapka co wczoraj xD)4. Czas i data zdarzenia: 11:395. Opis sytuacji: Po pierwsze jak widać na mapce chłop na chacie spamuje bindami "oj tak byczq +1" oraz "coś tam jeszcze jak" i żaden z obecnych na serwerze pożal się boże "adminów" tj. @aVss oraz @Kocur, którego chyba nieopłacenie rangi nie zwalnia z tego, że mógłby chociaż upomnieć, nawet nie zwróciło uwagi typkowi, żeby się ogarnął nie mówiąc o konsekwencjach, ale według was wystarczy ostrzeżenie. Tylko czemu sami się nie stosujecie do swojej filozofii? Ale do rzeczy. Kocur naprawdę jesteś wybitnym dzbanem, bo nie da się tego inaczej nazwać. Minęło raptem 12 godzin od wczorajszej skargi i na tej samej mapie robisz dokładnie to samo. W około 12:55, na tekst aVss, że znowu dodałem wzmiankę o nim na forum pada tekst "Bo roti to jest debil jebany". Później jeszcze dyskutujesz z @Kicek (który jest zresztą świadkiem), że parafrazuję "no jest regulamin i chuj że czasem wyzywam jestem tylko człowiekiem". Dodatkowo w bardzo fajny sposób tłumaczysz graczowi, żeby nie składał podania na admina, bo przeszli tu admini z pierwszych arenek i to jest dramat. No generalnie fajnie się bawisz i zachęcasz do grania. Nawet bym tego nie pisał bo dla mnie "debil jebany" to jeszcze nie jest coś wartego skargi, ale 2gi raz w ciągu 24h robisz coś, co wczoraj sam stwierdziłeś że jest nie na miejscu. 6. Dowody: Całość zaczyna się około 12:50 i trwa do około 16:00 Demko: http://o24a.gotv.pro/srv64047/auto0-20200604-112712-283332177-am_redline_mini_skill-____Skill-Zone.eu_____ARENA_1vs1______128TICK___1shot1kill.pl.dem.zip To jest tylko sytuacja, o której wiem - pytanie ile razy robisz tak samo? Teraz zostałeś przypadkiem złapany, a jeszcze wczoraj się zarzekałeś, że masz szacunek do graczy i zrobiłeś to tylko raz. To jak w końcu jest? Jest to wstyd, że taki typ ma gdziekolwiek admina. Kto ze mną gra wie, że jestem toxic bardzo, a nigdy nie zdarzyło mi się wyzywać nikogo pulicznie na serwerze. Nie dość, że wyzywał to w moim odczuciu działał na niekorzyść sieci, bo zniechęcił do podania na admina (w momencie gdy serwer startuje i potrzeba wsparcia choćby finansowego) jednego z graczy + powiedział przy 10 osobach, że ten serwer to w sumie już nie warto grać bo jakieś jego filozofie. To jest skarga na kocura, ale jednak aVss pojawia się już 3ci raz w moim wywodzie i też moim zdaniem należało by się przyjrzeć po co ktoś taki ma admina, bo chyba nie po to żeby się tym chwalić i robić votekick na randomowego gracza, bo śmiesznie (nie mam dowodów i się ciesz, ale słuchy mnie doszły) i nie dawać chociaż ostrzeżeń, które są jego zdaniem PODSTAWĄ administracji. Rozumiem, że serwer jest nowy itp., ale nie może tak być, że według kocura brak obrażania, bindów i spamowania to jest "terror" na serwerze.
 12. 3 points
  Skoro Roti wspomniał o @aVss to ja też się wypowiem, bo uważam, że nie nadaje się to na skargę, ale jednak trzeba przyjrzeć się temu adminowi. Uważam, że jest on za młody na te stanowisko łącząc je razem z jego doświadczeniem. W podaniu zaznaczył, że miał admina, ale niezbyt jest to widoczne. Dzisiaj była sytuacja, gdzie gracze jeździli po sobie, jak szmata po szmacie i dopóki nie napisałem na [email protected], że już dawno powinien być mute to gracze nadal się wyzywali. Dodatkowo została zmutowana tylko jedna osoba, gdzie udział w kłótni brały dwie. Uważam, że podczas wyzwisk lub też kłótni powinny zostać wyciszone 2 osoby, po to, aby żadna ze stron nie poczuła się bardziej poszkodowana.
 13. 3 points
  Skoro zauważyłes to czemu nie zwróciles uwagi ? Żeby przeczytać coś ze zrozumieniem trzeba to przeczytać a ja odnioslem się tylko do pojedynczych wątków. Tyle w temacie. Jak tak bardzo martwisz sie o poziom mojego czytania to mozesz mi przeczytać i przestan lizać mu 4 litery . NIkt mi zgłosił zeby mu to przeszkadzało... Nie chce mi sie odpowiadać na twoją skarge bo lata mi twoje zdanie :)) Wiec kicaj z tąd kolego Miłego dnia ! Pozwól zanim, dodasz swoje nastepne zdanie rozpatrzeć to właścicielom albo moderatorom.
 14. 3 points
  1. Nick oskarżyciela: Roti 2. Nick oskarżonego: Kocur 3. Mapa, na której doszło do zdarzenia: am_redline_mini_skill-____Skill 4. Czas i data zdarzenia: 20:30 około 5. Opis sytuacji: Rozumiem, że serwer Arenki 1v1 #2 jest świeży i że należy podchodzić do tego z pewnym dystansem, ale jednak nie rozumiem pewnej rzeczy. Kurde. Wchodzę na arenki sobie pograć. Oczywiście syf wyzywają się. Pomijam fakt, że jeśli za każde jedno obrażanie się pod rząd @aVss chce dawać ostrzeżenia + zamiast załatwić ze mną kwestie na pw to podważa autorytet admina na serwerze to mu serdecznie gratuluję. Ale @Kocur jesteś geniuszem do potęgi. Najpierw wbijasz i tak samo rzucasz się do mnie, że przyszedłeś tutaj żeby mieć ode mnie spokój zamiast załatwić to na priv, a jak ja wychodzę z serwera (retry) to mówisz i tu cytuję: "ten roti to jest kutas jebany". 6. Dowody: 18:23 Demko: http://o24a.gotv.pro/srv64047/auto0-20200603-201528-286228271-am_redline_mini_skill-____Skill-Zone.eu_____ARENA_1vs1______128TICK___1shot1kill.pl.dem.zip W gwoli ścisłości. Kocur dostał mute na 7 dni. Co prawda uważam, że jeśli można dać na 7 dni bana za obrażanie to mute na 7 dni również wchodzi w grę i wielokrotnie to jest praktykowane na serwerach, ale jeśli traktujemy dosłownie taryfikator kar to jest to z nim niezgodne i jest świadomie niezgodne. Dlaczego? Kocur dostałeś mute tylko dlatego, że mam do Ciebie jakąś resztkę szacunku, żeby nie banować Cię przy reszcie dzieciaczków na serwerze. Tak osoba jak ty nie zasługuje żeby być gdziekolwiek administratorem bo jeśli zachowujesz się tak tutaj to na AWP jest tak samo i jeśli myślisz, że tutaj będziesz sobie chamem i nikt ci nie zwróci uwagi to się grubo mylisz. Moim zdaniem kocur powinien dostać po 1 bana na 7 dni za obrażanie administracji, ale co ważniejsze powinien stracić admina zarówno tu jak i na AWP, bo to nie jest pierwsza sytuacja kiedy wykazał się brakiem kultury i totalnym, bezczelnym chamstwem. Jeśli taka osoba ma być adminem, to ja nie wiem sam. Rozumiem - możesz mnie nie lubić możesz być sobie burakiem ile chcesz, ale zostaw to sobie na TS i prywate a nie na publiczny serwer.
 15. 3 points
  Admin nie może karać admina, a do tego jak to wygląda jak admin ma mute? Nie może tak być... Po drugie nie może być tak, że admini się wyzywają. Lubić się nie musicie, ale nie możecie pajacować jak dzieci między sobą w necie ;D W realu byście sobie dali po pysku i koniec tematu, a tu będziecie kozaczyć i kozaczyć. Ja i moje serwery na tym stracą więc proszę Was żebyście się przynajmniej nie wyzywali. Pełnicie taką samą rolę na serwerach więc nie możecie też siebie karać... @Roti dzięki za napisanie skargi i jeśli coś się powtórzy to proszę o ponowne napisanie @Kocur dostajesz unmute, ale następnym razem dostaniesz ostrzeżenie, a jeśli przesadzisz to nawet stracisz uprawnienia na dwóch serwerach... PKT w regulaminie mówi jasno. Nie chcemy na serwerze żadnych dram, kabarecików itd Więc proszę o dojrzałe zachowanie!
 16. 3 points
  Hitem jest, że myślisz że jak miałeś admina to wszystko ci wolno i ignorujesz z kolegą regulamin. Po kolei: Po pierwsze tak dostaliście muta na 30 minut z kolegą za wyzywanie się. Dlaczego? Primo 4. Obrażanie graczy, administracji ->Upomnienie -> Mute do 24h -> Ban do 7 dni. Oraz generalnie na serwerze gra dużo młodych graczy. Wejdźcie sobie ze swoim kolegą na priv, bo wiesz że nie powiedzieliście tylko "gówno" i tam się wyzywajcie. Robiąc to na serwerze dajecie beznadziejny przykład reszcie. Dla mnie nie jest argumentem, że to "twój kolega". Jeśli ty nie dostaniesz muta, to reszta graczy potraktuje to jako przyzwolenie na chamstwo i obrażanie się, poza tym od razu pojawiłby się argument, że ktoś dostał, a wy nie. W związku z tym dla mnie nie ma znaczenia czy weteran sieci, czy inny admin. Chamstwo = chamstwo. Dowód? Na wcześniejszej mapie FlaN zgłosił na [email protected], że kampie, a faktycznie przyafkowałem i sam sobie dałem kicka, żeby inni gracze nie myśleli że można "bo admin". Tego muta jesteś sam sobie winny z kolegą, a przy świadomości, że jesteś byłym adminem zastanowiłbym się na miejscu PVL czy w ogóle dawać ci unbana, bo powinieneś być 2x bardziej ogarnięty niż reszta. Po drugie. Tak i nie pół serwera tylko tak naprawdę 3 osoby. Tj. joguś, Ty i Помидорный фрукт, którego żal mi najbardziej, bo jest rosjaninem a ma więcej ogłady niż wy. Oczywiście - przyznaję się do błędu i tyle. Warto dodać tu jednak jedną rzecz. Gościowi nick zmieniał się nie co 0.5s co widać na pierwszy rzut oka w tabeli, tylko co dłuższy czas. Również warto zaznaczyć, że zgłosiliście mi to, ale na chacie głosowym, a nie na [email protected], gdzie mogę spokojnie posprawdzać. Dyskusja połowy serwera na temat "niesłusznych mutów" za pisanie "ez", zaraz po tym jak wyraźnie powiedziałem, że będą za to muty oraz prowokowanie sytuacji nie wspominając o Jachu, który prawie mnie zbeształ za to, że dostał kicka za rushowanie. W związku z tym wszystkim zrobił się na serwerze straszny burdel. Poniekąd jesteście po równo winni ze mną tej pomyłki, ponieważ gdybyście od poczatku byli fair, zgłosili to na spokojnie na [email protected] i nie sprowokowali sytuacji gdzie połowa serwera wyzywała, to nikt nie dostał by bana za nic. Po trzecie muty za byle co? Masz dostępne demka. Każdy admin, który grał wraz ze mną wie, że daje bany w ostateczności. Wielokrotnie wasze zachowanie zasługuje na bana, ale sięgam po to dopiero gdy ktoś już naprawdę przegnie jak dziś PogCzampik, który pojechał na [email protected] mi po rodzicach co zresztą było na tej samej mapie i można to sprawdzić . Mute za nic to nie jest mute za pisanie ez, wyzywanie się i prowokowanie. Jak już wspomniałem na serwerze jest dużo młodych graczy, którzy biorą przykład ze starszych. 3/4 graczy nawet nie wie, że mikro nie jest 16+ czy po mutacji i wielokrotnie sami prowokujecie sytuacje bez wyjścia, w których nie ma miejsca na chamstwo. Jeśli według Ciebie wchodzenie na serwer i wyzywanie się ze swoim kolegą to świetna zabawa, to tak jak powiedziałem idźcie sobie na priv i tam się bawcie, bo widocznie jesteś zbyt mało dojrzały, żeby to zrozumieć jaki przykład dajesz i jakie sytuacje stwarzasz. Chyba za bardzo poczułeś się weteranem, żeby myśleć, że nie obowiązuje Cię kultura osobista co też jest HITem! Po czwarte. Dodając coś od siebie - serio nie kumam płakania na to, że regulamin serwera jest przestrzegany. Są muty za pisanie ez, są bany za wyzywanie, są kicki/bany za rushowanie. Są jakieś zasady. Te zasady obowiązują wszystkich. Pisałem to w moim podaniu na administratora. Jeśli do tej pory byłeś przyzwyczajony do tego, że ktoś przyzwalał na wyzywanie i inne tego typu to masz pecha, bo właśnie to jest problemem. Jeśli grasz często, a grasz, to wiesz że wielokrotnie jest mocna dyskusja na głosowym i wiele osób się odzywa i nikt nie dostaje mute za nic, tak jak i ty nie dostałeś go za powiedzenie gówno. Jeszcze w ogóle masz wulgarny nich co tylko dopełnia całość tej tragedii i Twojego poziomu. Teraz demko, bo nawet Ci się nie chciało pobrać i sprawdzić: 11:50 około - wbija kocur i mówi do Ciebie "słaby jesteś" = pisanie/mówienie ez. 13:17 - "dobra kurwa jestem kurwa 10 raz na 7 arenie o co tu chodzi", na co kocur "mówiłem, że jesteś słaby"; poza kulturą znowu = ez. 13:22 - odpowiadasz znowu "weź gościu jednym hitem bym cię rozjebał", na co zaraz potem kocur, że jesteś na 7 arenie. 15:52 - ty mówisz "widzisz kocur jesteś gównem", na co kocur odpowiada "coś tam jednym strzałem", po czym ty "no i chuj itp."; i za brak kultury dostaliście na 30 minut mute, co nie jest jakąś straszną karą, a na pewno w pełni zasłużoną. 16:30 około - tutaj poszło info na głosowym, że jest cheater i dopiero tu zaczyna się problem z banami bez powodu. Jak widac na demku ziomek to specjalnie strollował i zmieniał nicki co jakiś czas, żeby osiągnąć ten efekt. Z racji, że nie dostałem info na [email protected] i wcześniej wyzywaliście, a joguś się nigdy nie odzywał niestety dostał bana nie ten co trzeba. Od tego momentu mój błąd i faktycznie, choć podejrzewam, że w swoich świetnych osądach również mógłbyś się tutaj pomylić PS: Na demku w ogóle widać jak mocno się zdziwiłem faktem, że nie ten dostał bana, przez całą sytuację jaką stworzyliście, a joguś pomylił mi się dlatego, że wcześniej JACUŚ dostał mute za perfidne "ez" so, no mój błąd xd. Podsumowując - oczywiście ban niesłuszny i należy Ci się odbanowanie, ale naucz się kultury.
 17. 3 points
 18. 3 points
  Jeszcze tylko prawko xDDDDDDDDDD
 19. 3 points
  1. Nick oskarżyciela: HalneMegaMocne 2. Nick oskarżonego: Tusiaa 3. Mapa, na której doszło do zdarzenia: am_redline_64, am_grass2_skillzone, am_banana_40, am_towers_skillzone 4. Czas i data zdarzenia: 05.03.2020 między 20-21 5. Opis sytuacji: Toczyła się normalna rozgrywka na am_redline_64. Była miła atmosfera na chacie głosowym. Młodszych Graczy nie brakowało, ale w końcu regulamin pozwala im się odzywać, byle tylko nie nadużywali mikrofonu. Przytoczę, gdyż niektórym nie chce się zaglądać w regulamin: Gracze bez mutacji mogą używać mikrofonu, ale nie mogą go nadużywać. Nie według Pani Admin Tusi. Weszła na serwer i od razu do Gracza z tekstem Micro po mutacji. Zwróciłem ów Adminowi uwagę, że mikrofonu mogą używać Gracze również bez mutacji. Tusiaa ponownie stwierdziła, że komunikacja na serwerze jest po mutacji. No to nie wiem kto ma racje, regulamin czy Pani Admin. Oczywiście Gracz bez mutacji został zmutowany również niezgodnie z regulaminem, bo na 2880 minut. To chyba troszkę więcej, niż przewiduje taryfikator. To na tyle z am_redline_64. Na am_grass2_skillzone pojawił się Szatanik. Zaczął grać challenge z Tusią. Po przegranej rundzie Tusia slapowała Szatanika. Nie raz, nie dwa. Admin nie slapuje, slayuje, kickuje, banuje bez powodu. Nie rozumiem, dlaczego przegrana na arence jest powodem do slapowania kilka-kilkanaście razy. (btw, Szatanik się odwdzięczał). Również, gdy Szatanik wygrał walcząc ze mną - ona go slapowała. Niezrozumiała rzecz działa się na am_banana_40, gdzie slapowała Szatanika po +-20 razy z rzędu, kilkukrotnie (on się odwdzięczał). Na mapie am_towers_skillzone napisała na admin say "Micro po mutacji ;]" co jest niezgodne z regulaminem , ale to można podpiąć pod zarzut z redline'a i nie chce mi się w demie szukać tych dwóch sekund. Rozumiem, że w Administracji panuje kolesiostwo, ale regulamin obowiązuje każdego (tak, nawet kobiet drodzy Panowie). Oczywiście, o ile Admin postanowi przeczytać taki regulamin. Raczej nikogo nie bawi jak nagle cały chat robi się zaspamiony informacją o uderzeniu Gracza (który de facto jest adminem i nic nie zrobił). Ja wiem, że nie stało mi się nic strasznego, ale nie mogę na to patrzeć. Admin, który ma pilnować przestrzegania regulaminu sam tego nie robi, a co gorsza go nie zna. Trochę pokory. Dowody: am_redline_64: http://729703.node44.pukawka.pl/dem-am_redline_64-1583435374-1583436575.zip akcja od 15:30 am_grass2_skillzone: https://ibb.co/WtmNdz2 tylko jedno, bo późno zacząłem robić ss'y am_banana_40: https://ibb.co/Fw7CHQr (i tak się ciągnęło na dwie długości chatu, jak nie więcej), https://ibb.co/0X7HBTZ
 20. 2 points
  Co ty na to? Jak coś to dopiero zaczynam jako grafik.
 21. 2 points
  Tak, wiem. System i 2 pulpity XD
 22. 2 points
 23. 2 points
  Standardowo ja zaczynam...
 24. 2 points
  Oby dwoje do degrada powinni iść. 1. Admin, który nic nie robi to nie admin chyba, że sie go upomni na [email protected] to ruszy 4 litery 2. Admin, który wyzywa też ch*j nie admin ale i tak jego tłumacznie jest najlepsze "no jest regulamin i chuj że czasem wyzywam jestem tylko człowiekiem".
 25. 2 points
  Mam dziś więcej czasu, to postanowiłem pobawić się troszkę w photoshopie i light roomie. Uzykałem fajny efekt zobaczcie sami. PS. znajdą się ludzie którzy będą myśleć, że podkręciłem kontrast, od razu mówię, że kolorowałem zdjęcie bawiłem się desaturacją i iluminacją koloru. Dodatkowo pędzlem jasnym brązowym pokolorowałem ziemię i zmieniłem tryb mieszania Jeśli ktoś uważa wciąż uważa, że pobawiłem się tylko kontrastem. To niech weźmie zdjęcie i zmieni kontrast w filtrach np. instagrama, to wtedy uwierzy, że jednak to nie kontrast Przed: Po:
 26. 2 points
 27. 2 points
  Sprawa muta zamknięta. Skoro można dać bana za kulturę na tydzień, to nie widzę przeszkód, żeby dać muta na tydzień czy więcej, gdyż zasadniczo jest to i tak mniejsza kara. Mute na 2 dni za obrazę administracji - przyjęte. Co do slapowania, tak jak wspomniał autor: "Kolesiostwo". No niestety tak to już jest i tego się nie ominie. Ale ja jednak nazwałbym to koleżeństwo. W końcu grają kupe czasu na jednym serwie, gadają na tsie, więc mają stały kontakt. Ciężko żeby takiej osoby miały coś przeciwko pośmieszkowaniu sobie. Zatem skarga opiera się na nadużywaniu uprawnień. Z dniem dzisiejszym będzie upomnienie. Następne nieuzasadnione nadużycia uprawnień skończą się ostrzeżeniem. Z racji, że na samym upomnieniu się nie może skończyć, w ramach resocjalizacji Admin @Tusiaa Przeczyta nam regulamin serwera na TS'ie
×
×
 • Create New...

Important Information